SEO خطاهایی که باید از آنها اجتناب کنید

هنگام تبلیغ تجارت آنلاین خود ، گرفتار شدن در بازی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) کار دشواری نیست. شما باید موارد را از منظر خلاصه کنید. با توجه به خدمات ، از طریق مربی ، مایک دیتکا به “بازی” SEO نگاه کنید.

بهینه سازی موتور جستجو شامل تلاش جدی برای اطمینان از اینکه از کسب و کار کوچک خود به نتیجه دلخواه می رسید و مهم این است که شما حداقل درک اساسی از روشهای هنری آن دارید.

اما دقیقاً همان “موتور جستجو” چیست؟ جستجوی msn یک برنامه نرم افزاری است که در اسناد وب (صفحات) کلمات کلیدی مشخص سئو  شده و عبارات کلیدی را جستجو می کند و یک صفحه مرتبط با صفحات وب را که کلمات کلیدی و عبارات کلیدی کشف شده اند بازمی گرداند. گوگل نمونه بارز آن خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که جملات منطقی هستند ، خوب؟ از آنجا که اگرچه فهمید که گرامر بد از گرامر خوب نمی داند ، بازدید کنندگان وب سایت شما احتمالاً می دانند. و اکثر آنها ، مشتریان بالقوه ای که وب سایت شما را مطابق با آن کلمات کلیدی Seo مشاهده می کنند ، توجه دارند که شما نمی توانید دستور زبان داشته باشید. و همین که آنها را برگردانید ، بازگرداندن آنها بسیار دشوار است!

اکنون در آن زمان هنگام استفاده موثر از برچسب های Meta و همچنین وزن یک کلمه کلیدی خاص در محتوا ، رتبه بندی بایگانی بود. بله ، خیلی شبیه این بود. هرچه کلمه کلیدی شما بیشتر باشد ، مزیت بیشتری دارد. اکنون این روش در نظر گرفته شده است اسپم و موتورهای خزنده پرچم اینترنت دایرکتوری را انجام می دهد.

اقدام بررسی صفحات است. این کمترین مرحله تفریحی است ، زیرا بهینه ساز باید علاوه بر برچسب های دیگر همراه سایت ، به برچسب های متا (کدی که این سایت را برای موتور جستجوگر توصیف می کند) نگاه کند و به منظور نوشتن متن در سایت مقایسه کند. با مقایسه این برچسب ها ، بهینه ساز می تواند برای سایت و همچنین هرگونه مشکل در زمان بهینه سازی واقعی وب سایت شما ، احساس خوبی ایجاد کند.

بهینه سازی موتور جستجو به طور کلی مهم است احتمالاً صدها سایت کلاهبرداری. شما وقت ، پول و منابع خود را صرف توسعه یک سایت کرده اید و اکنون وقت آن رسیده است که برای شما اثربخشی بگذارد!